Ostukorv: 0
Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku
Siin on0üksused teie ostukorvi. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid
Kokku transport  Kinnitamiseks
Kokku

10tk 40.5-62 43-52 43-55 43-58 46-52 46-55 46-58 49-55 49-58 49-62mm Metallist Samm Üles Rõngad Objektiivi Adapter Filter Set

€12.84 €8.61
  • Ühilduva Brändi: NIKON
  • Brändi Nimi: Ynniwa
  • Mudeli Number: Metallist Samm Üles Rõngad

Uus

- +

1. Erilist lennundus alumiiniumisulamist, kõrge alkoholisisaldusega, löögikindlus, väände ja surve.Mehaaniline protsess.

2. Pinnatöötlus: suur-võre liivapritsi masina ja värvi kvaliteeti puhas matt must või hõbe.Ultra-madala keemilised jäägid, mis on lisatud tahke!

3. Font Käitlemine: Font selge missi&n, siid sõeluuringu mitte-mimeo, lisatud tahke!

Komplekti Kuulub:

Step-up ring x 10

jälgimise numbri x 1

Kasutades Samm Üles Ja Astuma Rõngad Teha Paremaid Pilte

Mis on samm kuni ring

Step up rõngad, tuntud ka kui adapter ja-rõngad, võimaldab teil kasutada filtrid ja tarvikud, mis ei ole sama suur kui oma kaamerad objektiiv.Objektiivid ja filtrid tulevad suur valik eri liiki ja erineva suurusega ja kahjuks nad ei pruugi alati kokku sobitada õigesti.Õnneks on samm üles või samm alla filter peaaegu mingit vajadust.

Kuidas kiirendada rõngad tööd

Step up rõngad annavad võimaluse paigaldada suurema läbimõõduga filtrit või tarvik peale väiksema objektiivi.Step up rõngad kruvid peale oma läätsed, sise-ja väliskeermestamiseks ja ette suuremate lõng, mille saate siis lisada teisi elemente rohkem tõhustada rõngad.

Kuidas astuma rõngad tööd

Samm ette, rõngad töötavad täpselt sama moodi, kuid selle asemel, et anda võimalus lisada väiksemate tarvikute ja filtrid suuremaid objektiive.

See on oluline märkida, et tavaliselt, kaugemal eemal objektiivi paned filtri hullem optika on.See on alati kõige otsima õhem adapter ring, et teil on võimalik leida, kuna neid hoiab filter lähedal objektiiv.

Märksõnad: leica jaam, leica rihm, 360 prisma, kaamera nahast rihm, leica objektiiv, kaamera trossi rihm, kaamera leica, leica prisma, kaamera rihm, leica mini prisma

Seotud tooted