Põrandad

Esimese korruse esikus, tualettruumis ja sauna eesruumis ning teise korruse majapidamisruumis on põrandal heledates toonides keraamiline plaat. Liistuks on lõigatud plaat. Eluruumides on ühelipiline naturaalne tamme laudparkett. Põrandaliistud on parketiga sama tooni, nende kõrgus on 60 mm. Garaazi põrandaks on sile betoon. Teise korruse vannitoa põrandal on keraamiline plaat mõõtudega 30 x 60 cm.

Seinad ja laed Kõik seinad on toonitud heledaks. Paneelidest laed on vuugitud ja värvitud valgeks. Kõik ripplaed on siledad kipslaed, märgades ruumides on kasutatud niiskuskindlat kipsplaati. Sauna pesuruumis duššiga kokku puutuvad seinad plaaditud. Teise korruse vannnitoa seinad plaaditud v.a uksega sein.  Siseuksed Siseuksed on tammespooniga. Leiliruumi uks on kirkast karastatud klaasist. Trepp Sisetrepp on puitastmetega ja puidust käepidemega.

Sanitaartehnika Dušinurk on renntrapi ja klaasseinaga. Vann on Balteco esi- ja otsaseinaga lihtvann. Seinapealsed WC-potid ja valamud on Duraviti sarjast või analoogid. Segistid on Grohe valikust, dušinurka on paigaldatud mugav termostaadiga segisti. Vannisegistile on ettenähtud ka dušilift.
Pistikud ja lülitid Elektripistikud ja lülitid on Schneider (või analoog) sarjast. Tualettruumi, vannitoa ja esiku ripplaes on süvistatud LED-valgustid, mis tagavad normidekohase valgustugevuse. Valgustid paigaldatakse ka leiliruumi, garderoobi ning majapidamisruumi.

Saun Sauna puitvooder ja lava on lepapuust laudisest. Sauna kütab Harvia 6 kW võimsusega keris.

Terrass Esimese ja teise korruse terrassikate on sügavimmutatud puidust terrassilaudadest.